Home

Celsius Kerékagy Puskapor miskolci egyetemi atlétikai és futball club upstream burgonya cím

Mozdulj rá! - Atlétika MEFOB

BOON - Önkéntesként is életre szóló élményt kínálnak az Európai Egyetemi  Bajnokságok
BOON - Önkéntesként is életre szóló élményt kínálnak az Európai Egyetemi Bajnokságok

Tisztújító küldöttgyűlés a MEAFC-nál | Miskolc Megyei Jogú Város

Átadták a felújított Egyetemi Körcsarnokot | aktualitások - MEgazin

Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club Asztalitenisz Szakosztály 3515  Miskolc-Egyetemváros ASZTALITENISZ VERSENYKIÍR
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club Asztalitenisz Szakosztály 3515 Miskolc-Egyetemváros ASZTALITENISZ VERSENYKIÍR

Miskolci fölény az Universitas-kupa keleti döntőjében - UNISPORT

MEAFC – Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club

Önkénteseket várnak az Európai Egyetemi Bajnokságokra | Minap.hu

MEAFC.hu - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club - Budafokon nyert az  újoncokat avató MEAFC-Miskolc! Budafok-MEAFC-Miskolc 71-79 Szép volt Fiúk!  Részletek hamarosan. | Facebook
MEAFC.hu - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club - Budafokon nyert az újoncokat avató MEAFC-Miskolc! Budafok-MEAFC-Miskolc 71-79 Szép volt Fiúk! Részletek hamarosan. | Facebook

VERSENYKIÍRÁS

ÉRTESÍTŐ. Magyarország évi Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási Futó Országos  Bajnoksága. valamint. Borsod Kupa és Herman Ottó Emlékverseny - PDF  Ingyenes letöltés
ÉRTESÍTŐ. Magyarország évi Egyetemi és Főiskolai Tájékozódási Futó Országos Bajnoksága. valamint. Borsod Kupa és Herman Ottó Emlékverseny - PDF Ingyenes letöltés